در باره ما

ما را بهتر بشناسید

رایاند

هدف ما در رایاند بهینه سازی طرحها و پیاده سازی پروژه های فن آوری اطلاعات بوده و مفتخریم که با تلاش بدون وقفه شبانه روزی قدم کارآمدی در این راستا برداشته‌ایم. این هدف با تیم کارآمد و منحصر به فرد مهندسان با تجربه و عموماً فارق‌التحصیل از دانشگاه‌های خارج از کشور با سابقه کار در شرکتهای بزرگ چند ملیتی محقق شده. شرکت رایاند متشکل است از دپارتمانهای تخصصی در زمینه طراحی و پیاده سازی پروژه‌های فن آوری اطلاعات. رایاند خود را متعهد میداند که در تمام طول مسیر مکانیزاسیون شرکت و یا کسب و کار شما از قبیل، تأمین قطعات، طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی پروژه هایی مانند طراحی وب، شبکه و طراحی گرافیک در کنار شما باشد.

تاریخچه

نگاهی داشته باشید به نقشه راه ما در رایاند


 • ۲۰۱۰شروع

  ما در سال ۲۰۱۰ به عنوان یک گروه آزاد با هدف دنبال کردن ایده های خلاقانه خود در راستای قدمی کوچک در بهبود صنعت فن آوری اطلاعات با ارائه راهکارهای مقرون به صرفه برای کسب و کارها و شرکتهای نوپا شروع به کار کردیم.
 • ۲۰۱۴صیقل دادن

  اکثر اعضای تیم پس از مدتی برای صیقل دادن دانش خود با تحصیل در دانشگاه‌های خارجی در رشته های مهندسی و تخصصی به گوشه و کنار دنیا رفته و در عین تحصیل همکاری خود را به عنوان یک تیم ادامه دادند.
 • ۲۰۱۸تبدیل شدن به رایاند

  پس از چند سال اعضای تیم دوباره دور هم جمع شده و شرکت رایاند را تآسیس نمودند بر پایه ۳ اصل. اوّل، اشتباهات شرکت های دیگر را تکرار نکنیم. دوّم، ارائه سرویس و خدمات مقرون به صرفه و با کیفیت به کسب و کارها. سوّم، وعده خود را عملی کنیم.
 • ۲۰۲۰آینده

  ما آینده ای را برای رایاند در حال ساختن هستیم که در آن شما نقش عمده ای دارید.